Facebook yeni ürünü ile geliyor

tarafından 14 Ocak 2010 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Merhaba;

Facebook yeni bir oluşuma doğru adım atıyor. Facebook yeni çıkaracağı antivirüs için McAfee ile anlaştı.Facebook ‘da bulunan ortalama 350 milyon kişiyi internet tehlikelerinden korumak için sanırım böyle bir yola girdi.  Belki de çıkaracağı bu antivirüs ile daha fazla kitlelere hitap etmek için böyle birşey yapıyor.

Facebook kullanıcıları McAfee Internet Security Suite‘in 6 ay bedava kullanılabilen bir sürümünü ücretsiz olarak indirebilecek. Ben bu durumu yine bilgileri toplama olarak yorumluyorum çünkü; yakında cıkacak olan ( bu üründen farklı olarak) online virus tarayıcı sistemide kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Bilmeyenler için hemen açıklayayım online virus tarama esnasında bilgisayarınıza bir program yüklenir genellikle bunlar .cab uzantılı olur. Bu program sayesinde bilgisayarınızdaki dosyalar tanınır ve taranmaya başlar.. Daha önceki yazımı tekrar tekrar okumanızı tavsiye ediyorum. Ozaman nedemek istediğimi daha iyi bir şekilde anlayacaksınız..

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir