Haberler

Yeni ve En İyi Oyuncu Donanımları

Bilgisayarda veya oyun konsollarında oyun oynamayı çok mu seviyorsunuz? Özellikle bilgisayar oyuncuları için oyun oynamak ayrı bir eğlencedir. Bilgisayarlarda oynadığınız oyunlardan maksimum verim almak istiyorsanız sizlere birkaç donanım önerimiz olacak. Bu donanımlar sayesinde bilgisayarınızda oynadığınız oyunlardan hem zevk alacaksınız, hem de iyi bir deneyim yaşayacaksınız. Donanımları kısaca maddeleyecek olursak;

  1. CM Storm İnferno
  2. Logitech GSeries
  3. Steel Series Merc Stealth

Yukarıdaki donanımlar ile kusursuz bir oyun düzeni sizleri beklemektedir. Özellikle oyunlar arası geçiş ya da multiplayer sistemlerde çok daha fazla verim alma şansına sahip olacaksınız. Yukarıdaki donanım araçları, bilgisayarınıza doğrudan entegre bir halde olacağı için oyun içinde sorun yaşamanız riski de son derece düşük bir ihtimaldir. Özellikle aksiyon oyunlarında özellikle dikkat etmeniz gereken sistemde Logitech GSeries sistemidir. Bu donanım ile oyun oynamanın zevkine varacak ve doruklara çıkacaksınız. Bu nedenle sistemler arası oyun donanımları içerisinde yukarıdaki 3 donanım, sizin ve bilgisayarınızın için çok kaliteli ve ayrı bir deneyim olacağı kanısındayız.

Özellikle multiplayer oyunlarda daha çok verim alabileceksiniz.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x