Haberler

Adobe İllustrator İle Çizim Devrimi

Bildiğiniz gibi son dönemlerde internet üzerinde en çok kullanılan çizim programlarından birisi de Adobe İllustratör programıdır. Son dönemlerin en çok tercih edilen grafik programı Adobe Photoshop ile artık başabaş bir konuma gelen İllustratör, maskot çizimleri ve kurumsal logo çalışmaları için son dönemlerin en çok tercih edilen programıdır. Adobe illustratör, bilgisayarınızda ki fare yolu ile çizim yapabilmenizi sağlayan önemli bir grafik programıdır. Özellikle renklendirme ve efekt verme açısından son derece önemli fonksiyonları üzerinde bulunduran program, grafikerlerin vazgeçilmezi durumuna gelmiştir.

Adobe İllustratör ile çizim yapmak, adeta bir resim defteri karalıyormuşcasına kolaydır. Sizleri tek zorlayacak olan husus, çizim yaparken kullanacağınız araçları detaylı biçimde öğrenmek olacaktır. Programda bulunan çizimsel araçları sorunsuz bir biçimde öğrenirseniz bu programda kendi yaratıcılığınız ile çizimler yaparak internet ortamında gelir elde etme şansına sahip olacaksınız. Bu da hem sizin, hem de internet ortamı için önemli bir gelişme olacaktır. İnternet üzerinde korsan olarak yayınlanan programdan fazla bir verim alamayacağınız aşikar. Programın ücretli yazılımını alarak içerisinde bulunan eğitim CD’sini inceleyerek de programı detaylı bir biçimde öğrenebilirsiniz.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x