Haberler

Microsoft’tan Yeni Bir Araç Zoom.it

Microsoft yeni ürettiği aracı ile biz kullanıcıları için büyük bir dert olan  yüksek çözünürlüklü görüntüleri paylaşmak isteyip e-mail ya da usb belleklerle uğraşmak istemiyenlere mükemmel bir çözüm sunuyor. Yüksek çözünürlüklü görüntüleri nasıl paylaşacağım diye soruyorsanız cevabı Microsoft‘un yeni aracı Zoom.it’te.

Site yazdığınız bir bağlantıyı Silverlight teknolojisinin yakınlaştırma özelliğini kullanarak verdiğiniz bağlantıyı yükske çözünürlükteki bir görüntüye dönüştürüyor ve bu sayede de yüksek çözünürlüğe sahip görüntülerin üzerinde istediğiniz gibi işlem yapabiliyorsunuz.

Yüksek çözünürlükteki görüntülerinizi paylaşmak için size en iyi çözümü sunan Microsoft2un yeni aracına ulaşmak için Zoom.it adresini ziyaret edebilirsiniz.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x