Haberler

Hepsiburada.com hizmetini büyütüyor

Merhaba;

Türkiye‘nin en hızlı ve en güvenilir e-alışveriş sitesi hepsiburada.com, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi hattını devreye soktu.

Bundan önce Genel Müdürlük telefonunun yanında “Sanal Operatör ” ve e-posta kanallarıyla müşterilerini dinleyen, onların sorularını yanıtlayan ve sorunlarına çözüm üreten hepsiburada.com, gerçekleştirdiği çağrı merkezi yatırımı ile çağrı alma ve cevaplama kapasitesini üç katına çıkardı. Hepsiburada böyle bir yatırım yaparak kullanıcılara veya müşterilerine demek daha doğru olur; daha düzgün ve daha iyi bir hizmet vermeye çalışacak.Eskiden “kargom verildimi nezaman çıkacak?” gibi soruları mail atarak veya müşteri panelinden mesaj atarak soruyorduk,ancak artık aşağıdaki numaradan arayıp sorabileceğiz.

Müşteri telefonlarına haftanın 7 günü 08:00 – 00:00 saatleri arasında cevap verilecek olan hepsiburada.com çağrı merkezine 0212 444 15 47 telefon numarasından ulaşılabiliyor.

Kolay gelsin:)

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
yasemin demirtaş

kesinlikle bu siteden alış veriş yapmak büyük hata alınan ürün 23 gündür tedarik edilemedi daha ne kadar saçmalıyacaklar bekleyip göreceğim

Başa dön tuşu
1
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x