Google Chrome İşletim sistemi

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 14 Haziran 2010 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Merhaba;

Google‘ın iyiden iyiye efsaneye dönüşmüş, bir türlü ortaya çıkamayan Chrome İşletim Sistemi Eylül aylarında kullanıcıların evlerine girmeyi planlıyor.

Bukadar güçlü rakipler var iken GooGle Chrome hangi kulvarda yer alır doğrusu çok merak ediyorum..Ancak Google yetkilileri bu pazarda iddalı olduklarını belirtiyor.Ben hep şunu diyorum “Herkes bildiği işi yapıcak, ve bir işe ilk kim başlarsa bu işin kaymağını o yer..” Tamam Google arama motoru konusunda şüphesiz iyi olabilir, MS; Bing konusunda istediği başarıyı yakalayamadı; bu başarısızlığın sebeplerinden birtaneside Google..Şunu tekrar söylüyorum ne olursa olsun bu pazarı onlara vermezler:)

Bu konuyla ilgili Cozumpark.Com üzerinde inceleme yapılmıştır.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments