Son 20 Yılın En Faydalı Sitesi Hangisi?

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 10 Ağustos 2011 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

İnternetin 20.yılı kutlandığı son günlerde ilginç bir anket sanal dünyanın önemini tekrar sorgulamamıza neden oldu. Son 20 yıla sizce hangi site damgasını vurdu?


İlk olarak 1991 yılında yayına başlayan internet siteleri 20.yılını kutluyor bu süre içerisinde insanların hayatına giren internet artık vaz geçilmez haline geldi.


Peki, 20 yılın en faydalı sitesinin hangisi olduğunu görmek ister misiniz? Kanada kaynaklı haber sitesi CBC yaptığı anket ile son 20 yılın en faydalı adreslerini araştırıyor.


Google’dan, Facebook ve hatta eBay‘e kadar onlarca sitenin yer aldığı bu ankette ise birinci ismi tahmin etmek hiç de zor değil. Google, bu ankette açık ara farkla birinciliği göğüslemiş durumda.


Kaynak:ShiftDelete


Sİizce Son 20 Yılın En Faydalı Sitesi Hangisi?

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments