Haberler

Sahte iPhone 5 Satış Rekorları Kırıyor

Çin yine yapacağını yaptı. iPhone 5 daha çıkmadan Çin’de taklitleri satılmaya başlandı. Üstelik o kadar büyük ilgi gördü ki, bu telefona sipariş bile yetişmiyor. İşte hiPhone 5 efsanesi.Tüm dünya merakla yeni iPhone 5‘in çıkış duyurusunu bekliyor. Apple ise bu merakı artırmak için bu sefer gizleme politikası uygulamaya başladı.


Ancak bu gizlilik politikası bir nevi Çin‘in işine yaradı. Dünyanın tersine mühendislik ve teknoloji uzmanları konusunda en ünlü ülkesi olan Çin’de iPhone 5 şimdiden satışa sunuldu.Ülkenin en ünlü sanal alışveriş sitesinde satışa çıkan HiPhone 5 o kadar büyük ilgi gördü ki, bir hafta içerisinde fiyatı iPhone 4’e yakın bir hale geldi.


İçerisinde, Wifi, televizyon, radyo  olan telefon iPhone 5’in sızdırılan tasarım görüntüleriyle hazırlandı.


Kaynak:ShiftDelete


Sizce hiPhone mu yoksa iPhone 5 mi?

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x