Sahte iPhone 5 Satış Rekorları Kırıyor

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 11 Ağustos 2011 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Çin yine yapacağını yaptı. iPhone 5 daha çıkmadan Çin’de taklitleri satılmaya başlandı. Üstelik o kadar büyük ilgi gördü ki, bu telefona sipariş bile yetişmiyor. İşte hiPhone 5 efsanesi.Tüm dünya merakla yeni iPhone 5‘in çıkış duyurusunu bekliyor. Apple ise bu merakı artırmak için bu sefer gizleme politikası uygulamaya başladı.


Ancak bu gizlilik politikası bir nevi Çin‘in işine yaradı. Dünyanın tersine mühendislik ve teknoloji uzmanları konusunda en ünlü ülkesi olan Çin’de iPhone 5 şimdiden satışa sunuldu.Ülkenin en ünlü sanal alışveriş sitesinde satışa çıkan HiPhone 5 o kadar büyük ilgi gördü ki, bir hafta içerisinde fiyatı iPhone 4’e yakın bir hale geldi.


İçerisinde, Wifi, televizyon, radyo  olan telefon iPhone 5’in sızdırılan tasarım görüntüleriyle hazırlandı.


Kaynak:ShiftDelete


Sizce hiPhone mu yoksa iPhone 5 mi?

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments