Haberler

İnternet ücretlerinde yeni bir dönem

Merhaba;

Uydunet yeni çıkardığı internet ücretleri ile sınırları zorluyor.Yaz dönemine büyük bir kampanya ile giren Uydunet yeni tarifesinde; 0,99 TL ‘ye internet kampanyası kapsamında yararlanan müşteriler uydunet’in yeni çıkardığı “Kullandığın kadar öde” tarifesiyle aylık 1Gb kullanım dahil; 1mbps için 0,99TL, 5mbps için 4,99TL, 10mbps için ise 8,99TL ödeyecekler.Tabi bu 6 ay süreli bir kampanya olacak.Bunun yanında üyelerden eskisi gibi aktivasyon ücretide alınmayacak.

Tarife ve kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgiye, 444 0 126 no’lu telefondan veya www.uydunet.net internet adresinden ulaşılabilir.

Şuan için bende 5mbps hat kullanmaya başladım.Performansımı merak ediyorsanız dün yaptığım testlerde; 590kb/s gördüm.Sabit olarak ise; 520-530kb/s çekiyor.ADSL mi Uydunet mi derseniz kesinlikle Uydunet derim.Aşırı performanslı 1mgbit’i bile; 2mgbit adsl’e fark atabiliyor.İmkanı olan herkesin geçmesini öneriyorum..

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x