İnternet ücretlerinde yeni bir dönem

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 1 Temmuz 2010 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Merhaba;

Uydunet yeni çıkardığı internet ücretleri ile sınırları zorluyor.Yaz dönemine büyük bir kampanya ile giren Uydunet yeni tarifesinde; 0,99 TL ‘ye internet kampanyası kapsamında yararlanan müşteriler uydunet’in yeni çıkardığı “Kullandığın kadar öde” tarifesiyle aylık 1Gb kullanım dahil; 1mbps için 0,99TL, 5mbps için 4,99TL, 10mbps için ise 8,99TL ödeyecekler.Tabi bu 6 ay süreli bir kampanya olacak.Bunun yanında üyelerden eskisi gibi aktivasyon ücretide alınmayacak.

Tarife ve kampanyalarla ilgili ayrıntılı bilgiye, 444 0 126 no’lu telefondan veya www.uydunet.net internet adresinden ulaşılabilir.

Şuan için bende 5mbps hat kullanmaya başladım.Performansımı merak ediyorsanız dün yaptığım testlerde; 590kb/s gördüm.Sabit olarak ise; 520-530kb/s çekiyor.ADSL mi Uydunet mi derseniz kesinlikle Uydunet derim.Aşırı performanslı 1mgbit’i bile; 2mgbit adsl’e fark atabiliyor.İmkanı olan herkesin geçmesini öneriyorum..

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments