Microsoft Sertifika Programları İçin Fırsat

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 15 Haziran 2010 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Merhaba;

Prometric, Microsoft sertifika programlarında kampanya başlatmıştır.Kampanya içeriğine baktığımda bazı sınavlarda %15 ile %25 arasında indirim yapıldığını gördüm.Sertifikalarını tamamlamak isteyenler için çok iyi bir fırsat.Son katılım 31 Aralık 2009.Detaylı bilgiyi buradan bulabilirsiniz.

Prometric üzerinden gelen mail’in Türkçe çevirisi;

Microsoft Sertifika Sınavlarında %25’e varan indirimler!
Kendi kaderinizi kontrol altına alıp kariyer yolunuzu çizmeniz için bundan önce daha önemli başka bir dönem olmamıştı. Bilgi teknolojileri alanında yeni bir kariyer edinmenize, bir işten diğerine doğru yol almanıza yardımcı olmak veya var olan işinizde vazgeçilmez olmanızı sağlamak için, Microsoft, seçkin Microsoft Sertifika Sınavlarında indirimler sunarak kariyerinizde gelişmenize yardımcı olmayı istiyor. Microsoft Sertifika Sınavları, pazar içerisindeki işlevlerini sürdürebilmeleri için sürekli olarak değerlendirilmekte ve güncellenmektedir. Bunun sonucu olarak, sertifika edinmeniz, yalnızca Microsoft teknolojileri ve platformlarındaki son gelişmeleri takip etmenizi sağlamayacak, aynı zamanda işverenlere becerilerinizi göstermenize de yardımcı olacaktır.
Microsoft Sertifikaları hakkında daha fazla bilgi edin.
İndirimli Sınavlar İçin Hediye Kodunu Al.
Hediye kodu için http://www.prometric.com/microsoft/careeroffer/ adresinden kaydol ve kodu al. Kodu aldığında, http://www.prometric.com/Microsoft/default.htm adresini ziyaret ederek sınavını planbla ve tarihini belirle.
Hediyeler yalnızca Prometric test merkezlerinde kullanılabilmektedir.
0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments