DigerleriHaberler

Microsoft Security Essentials indir

Merhaba,

Bu sıralar bir hayli meşhur olan Microsoft Security Essentials‘ı araştırıyor. Bu konu ile ilgili muazzam derecede mail alıyorum. Ben ürün ile ilgili kısaca bilgi vermek istiyorum.

images

Security Essentials, Microsoft tarafından sunulan ücretsiz bir antivirus programıdır. Kendi alanında bir hayli iddalı bir ürün bende tavsiye ediyorum kullanmanızı. Zaten Antivirus’lerin hemen hemen hepsi aynı mantık ile çalışır. Önemli olan sistemi az yorup görevini yerine getirmesidir:) Buyüzden ben Security Essentials’ı tavsiye ediyorum. Eğer ücretli bir ürün isterseniz diğer yazımda belirtmiş olduğum Norton Antivurus ‘u deniyebilirsiniz.

Ayrıca Security Essentials ‘da güncelleştirmeleri otomatik olarak ücretsiz birşekilde alırsınız.

Bu arada ürünü Windows 8 ile kullanamazsınız neden diye soracak olursanız çünkü Windows 8 ‘de Defender geliyor. Buda Windows 8 için yeterli bir üründür.

Ürünü download etmek isteyen kişiler aşağıda link’lerini paylaşıyorum.

Microsoft Security Essentials Download 32 bit

Microsoft Security Essentials Download 64 bit

Umarım faydalı olmuştur.

İyi çalışmalar..

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x