Haberler

Kaspersky Türkiye Kurumsal Dağıtıcısını Seçti

Türkiye’de tekrar yapılandırmaya giden Kaspersky bireysel dağıtımcıdan sonra şimdi de kurumsal kanallar için yeni bir partnerle anlaştı. İşte Medyasoft destekli Kaspersky.Geçtiğimiz aylarda, Türkiye’de olaylı bir şekilde tekrar yapılanma kararı alan Kaspersky ülkemizdeki dağıtıcılarını da yeniledi. Kısa süre önce adata ile birlikte bireysel tüketicilere ürünlerini sunma kararı alan Kaspersky, şimdi ise kurumsal taraftaki ortağını da seçti.


Medyasoft ile anlaşan Kaspersky ülkemizdeki bu köklü firmanın dağıtım ağından faydalanacak. Peki Kaspersky Türkiye ofisindeki yeniden oluşum şu anda hangi durumda?


Bu özel röportajımızda, Kaspersky Türkiye’nin ülkemizdeki kurumsal yatırımlarını ve Medyasoft’un şirketlere sunacağı çözümleri görebilirsiniz.


Kaynak:ShiftDelete

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x