Haberler

iPhone 5 İçin Son 5 Hafta

iPhone 5’in muhtemel çıkış tarihinin Ağustos sonu veya Eylül başı olarak basına sızması sonucu herkesin aklında tek bir soru var; iPhone 5 nasıl olacak?


iPhone için, Apple‘nin teknoloji dünyasındaki imparatorluğunu ilan etmesinin baş figürlerinden birisi dersek sanırım abartmış olmayız. Apple da bunun farkında olacak ki hemen her sene yeni bir iPhone modeli çıkarıyor.


İşte birçok teknoloji meraklısı bu yıl çıkacak iPhone’un yeni modelini bekliyor. Bir yandan da, bu yeni teknolojik oyuncağın özelliklerini merak ediyor. İşte, yapılan araştırmalar sonucunda kullanıcıların yeni modelden beklediği başlıca yenilikler;


Yeni Bir Tasarım


Muhtemelen tüm iPhone kullanıcılarının ortak temennisi, hemen hemen 3 modeldir belirgin bir değişikliğin olmadığı tasarımın, iPhone 5 ile yeni bir görünüm kazanması.


Dünya Çapında Küresel Bir Telefon


Yine birçok kullanıcının en çok şikayet ettiği konuların başında, bu telefonu fabrikadan çıkış halinde, istedikleri hatla kullanamamaları. Kullanıcılar yeni model ile buna bir standart getirilmesini ve her hatla tak çalıştır şeklinde kullanılabilmesini istiyorlar.


Daha Büyük Bir Ekran


Özellikle HTC ve Samsung‘un yeni modellerinin ekranlarının iPhone 4’e göre bir hayli büyük olması, Apple kullanıcılarını içten içe kıskandırıyor gibi. Bu nedenle ekranın daha büyük olması yine ortak dilekler arasında yer alıyor. Son olarak daha güçlü bir işlemci de hepimizin iPhone 5’ten beklediği bir başka ortak özellik.


Daha Çok ve Özel Oyun


Artık akıllı telefonların en önemli özelliklerinden birisi olan oyunların iPhone 5’te daha da geliştirilmiş olması en büyük beklentilerden birisi. Bunun yanında artık iPhone 5’e özel oyunların çıkarılması da Apple kullanıcılarının kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x