Haberler

ITSS Bilişim Hizmetleri AS400 Desteği

Merhaba,

Artık AS400 ürünlerini bilmeyen yoktur.Bu ürünlerin nekadar hızlı stabil ve sorunsuz olduğunu herkes biliyor.Ancak bu ürünler ile ilgili maalesef destek yönünde birçok firma sıkıntı yaşamakta.Yani destek almaya çalışan firma çok fazla ama destek veren firma neredeyse yok gibi birşey..

AS400 desteği konusunda sizlere ITSS  Bişim Hiz.Tic.A.Ş öneriyorum.Uzman ekibi ile IBM ve As400 tarafında oluşan bütün sorunları en hızlı bir biçimde çözüyorlar.Akıllara sadece AS400 olarak kazınmasın, yine aynı profesyonellikte IBM sunucu’larının desteğini ve parça ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.Kısacası IBM ile ilgili nekadar sorununuz var ise hepsini ITSS  ile giderebilirsiniz:) Eğer ulaşmak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

ITSS  Bişim Hiz.Tic.A.Ş

Atatürk Mah.Erzincan Sokak No:18 Ataşehir.

0216 455 07 84

0216 455 84 25

[email protected]

[email protected]

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x