Haberler

iPhone 5 Alacak mısınız?

iPhone 5 de büyük ilgi gören Apple ürünleri arasında yer alacağa benziyor. Dünyanın en popüler akıllı telefonunun yeni sürümünü almak isteyenleri sayısı bir hayli fazla;Apple’ın yeni iPhone modelini ne zaman piyasaya süreceği henüz kesin olarak bilinmiyor. Kesin tarih belli olmasa da iPhone 5’in büyük ihtimalle bu sene içinde çıkacağı konusunda tüm teknoloji dünyası hemfikir.


Peki, yeni iPhone eski modeller gibi büyük ilgi görecek mi? Söz konusu Apple ürünleri olduğunda, hele ki iPhone gibi bir ürün serisinden bahsediyorsak, ilgi görmemesinin imkansız olduğunu söyleyebiliriz.iPhone 5’in nasıl bir tasarımı olacağı bilinmiyor


İlk Haftasında Alacak Olan Var


Fiyat karşılaştırma konusunda tüm dünya çapında ilk akla gelen sitelerden biri olan Price Grabber’ın yaptığı bir ankette de bunu destekleyen sonuçlar çıktı.


“iPhone 5 alacak mısınız?” sorusuna katılımcıların %35‘i evet cevabı verdi.


Evet diyenlerin yarısından fazlası, piyasaya çıktıktan sonra bir sene içerisinde iPhone 5 alacaklarını belirtti. %7‘lik bir kısım ilk hafta içinde iPhone 5 alacağını söylerken, %30‘luk bir kesim de yılsonuna kadar alacağını belirtti.


 iPhone 5 alacak mısınız?


Kaynak;ShiftDelete

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x