Internet Explorer 8 Sevgililer Günü Hediyesi veriyor..

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 9 Şubat 2010 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Internet Explorer kullanan ve “Sevgililer Günü Özel Araç Çubuğu“nu yükleyerek gün içerisinde en çok ziyaret eden 3 kişi birbirinden güzel ödüller kazanacak!

Windows 7 yüklü netbook, Windows 7 Ultimate ve Flight Simulator PC oyunu hediye eden bu yarışma 8-14 Şubat 2010 tarihleri arasında 7 gün sürecek.

Yapmanız gereken yarışmanın sitesini ziyaret ederek kampanya için özel geliştirilen araç çubuğunu Internet Explorer 8′e kurmak. IE8 ile e-posta adresiniz ile sisteme girin, gezin ve puan kazanın!

7. En yüksek puanı alan kişi Microsoft Windows 7 yüklü Casper netbook, 14. Microsoft Windows 7 Ultimate ve 444. kişi Microsoft Flight Simulator PC oyunu kazanacak.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments