Digerleri

General Mobile W2 Hard Format

Merhaba arkadaşlar; W2 modelinde türkçe dil paketini kurulum yaptığınızda sistemle ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz bu sıkıntı şöyle oluyor türkçe dil paketini kurduğunuzda telefonunuz açılıyor ama start butununa tıkladığınızda sistemi ulaşamıyorsunuz sadece ekranda kalıyor bu yüzden sistemi fabrika ayarlarınıda dönemiyorsunuz yapmanız gereken hard format atmak kalıyor oda şöyle oluyor arkadaşlar..


telefonun ses açma ve kapama tuşlarının üst ses açma tuşu basılı tutarken aynı anda yeşil olan tuşu basık tutuyoruz ve telefonu açma butonunu basıyoruz üçünü basık tutuyoruz ve beyaz bir ekran geliyor sonrası işlemimiz tamamdır. windows mobile 6.5 miz tekrar fabrika ayarlarına dönmüş oluyor kolay gelsin….

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x