DigerleriManşet

Tayfundeger.Com ‘u Takip Edin!

Tayfundeger.com’u takip ederek yazılanlardan anında haberdar olmak isterseniz aşağıdaki seçenekleri mutlaka gözden geçirin.

RSS ile takip edin.

RSS ile takip için çeşitli RSS takip programları mevcut. Bunları Google’dan veya arkadaş çevrenizdeki sıkı RSS takipçilerinin önerileriyle edinebilirsiniz.

Tayfundeger.com’u RSS programları veya tarayıcınız aracılığıyla takip etmek için; https://www.tayfundeger.com/feed

E-Posta bülten aboneliği

Tayfundeger.com’un e-posta listesine üye olarak her yeni yazı yayınlandığında tarafınıza mail gelmesini sağlayabilirsiniz. Sistem gayet güvenli olmakla birlikte, bülten üyeliği sayesinde hiç çaba sarfetmeden sadece gelen linke tıklayarak ilgili yeni içeriğe anında ulaşmış olacaksınız.

Verdiğiniz mail adreslerini 3.kişilerle paylaşmayacağımıza söz veriyoruz.

Bültene abonelik için, e-mail adresinizi doğrulamanız gerekmektedir. Bu da sizlerin gerçek kişiler olup olmadığınızın tespitini sağlayan ufak bir önlemdir.

Bültene nasıl abone olurum?

1) Sidebar’ın en altındaki kutucuğa e-mail adresinizi yazıp ekle butonuna basın.

Ekle

2) Açılan pop-uptaki doğrulama kodunu okun gösterdiği kutucuğa yazıp Complete Subscription Request butonuna tıklayın.

Asama1

3) Karşınıza aşağıdaki gibi bir yazı çıkacak. Ardından e-posta gelen kutunuza girin.

Asama2

4) Gelen kutunuzda aşağıdaki gibi bir mail olacak. Çerçeve içerisine alınan aktivasyon linkine tıklayın.

Asama3

5) Bravo ! Tayfundeger.com e-posta aboneliğinizi tamamladınız. Artık her yeni yazıdan haberdar edileceksiniz.

Asama4

Twitter üzerinden takip edin

Twitter hesabımdan son yazdığım bütün blog yazılarını güncel olarak paylaşıyorum. Aynı zamanda hesabımı kişisel amaçlar için de kullandığım oluyor. Burada yazdığım konulara ilgiliyseniz Twitter hesabıma şöyle bir göz atmanızda fayda var; https://twitter.com/tayfundeger

Aynı zamanda aşağıdaki gibi sitenin en altında (footer) yer alan Twitter widget’ında yer alan Follow butonu yardımıyla da beni takip edebilirsiniz.

Asama5

Bol takipli, faydalı günler !

Hoşçakalın.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
poyococu

На сем блистательнейшем дейтинге только неискусственные частные знакомства с волшебнейшими, приятными человечишками. Бесстыжие анкеты и фото погрузиться нас в ошеломительный круг радостей и всенаслаждений. В этом месте вы без необычнейшего надрыва сможете сыскать для своих целей приятного человека для эротичных похождений и занятия шведским сексом. Приобретать знакомства для пеггинга через этот сайт необычайно просто и выигрышно. Земляне, кои распололагают у нас личные данные, исконно пришли семо за тем же, зачем и вы – присмотреть для товарища партнершу для овладенья свингом.

секс знакомства в кущевской http://wofuyuintimd.vapr.cc/saratov-seks-znakomst http://wofuyuintimd.vapr.cc/porno-sekretarshi/ http://wofuyuintimd.vapr.cc/znakomstva-g-bugulma/

Başa dön tuşu
1
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x