Digerleri

FSX Event ID 1000 Hatası ve çözümü

Merhaba,

Flight Simulator kullanan için yazıyorum bu yazıyı:)  Flight Simulator uçuş yapar iken durup dururken simulasyon crash oldu. Event log’larına baktığımda Event ID 1000 fsx.exe hatası olduğunu gördüm. Aldığım oyun orjinal halbuki neden böyle bir hata verdiğine anlam veremeden araştırmaya başladım.

Avsim’in forumlarında bu soruna bir çözüm buldum. Çözüm olarak UIAutomationCore.dll isimli bir dosya indirip var olanı ile değiştirmek yönünde oldu. Gerçektende sorun düzeldi hiç hata vermeden LTBA – LEMD uçuşu gerçekleştirdim:)

Bu dosyayı internette arayıp bulmakta pek kolay değil oyüzden ben sorun yaşayanlar için bu dosyanın download link’ini paylaşıyorum. Dosyayı indirdikten sonra FSX’in kurulu olduğu dizine atmanız yeterli olacaktır.

Download: UIAutomationCore.zip

Umarım sorun yaşayanlar için faydalı olmuştur.

İyi çalışmalar.

5 1 vote
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x