Haberler

Dofollow Listesi Pagerank 6

Merhaba;

Elimde bulunan 10 tane Dofollow Blog listesini sizinle paylaşıyorum.Anasayfaları Pagerank 6 altsayfalarda birçok pr4-pr5 bulabilirsiniz. PR almamış sayfalarada yazın sonucta onlarda birsonraki güncellemede PR değeri alıcak..

Pagerank nedir diyenler için kısa bir bilgilendirme yapayım;

Pagerank; Google ‘ın sitenize verdiği değerdir. Bu değer 1 ile 10 arasında bir değerdir. GooGle site sıralamasında baz aldığı algoritmanın sonucunda sitenize bir değer verir. Bu değer; özgün içerik eklemenize, sitenize giden bağlantılara (backlink) bağlı olarak değişir.

Tecrübeli olmayan kişiler için şunu da söyleyeyim; eğer gün içerisinde fazla(tam olarak bir sayı veremiyorum ama siz 5-6 taneden fazla eklemeyin bence) backlink eklerseniz siteniz sandbox‘a alınabilir veya banlanabilir diyelim.

Liste aşağıdadır; Kolay gelsin hepinize..

http://www.currybet.net/
http://www.brazencareerist.com/
http://www.sirpi.org/
http://sayanythingblog.com/
http://links.org.au/
http://www.midasoracle.org/
http://blog.greens.org.nz/
http://www.tvhe.co.nz/
http://www.illinipundit.com/
http://weblogtoolscollection.com/

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x