Dofollow Listesi Pagerank 6

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Merhaba;

Elimde bulunan 10 tane Dofollow Blog listesini sizinle paylaşıyorum.Anasayfaları Pagerank 6 altsayfalarda birçok pr4-pr5 bulabilirsiniz. PR almamış sayfalarada yazın sonucta onlarda birsonraki güncellemede PR değeri alıcak..

Pagerank nedir diyenler için kısa bir bilgilendirme yapayım;

Pagerank; Google ‘ın sitenize verdiği değerdir. Bu değer 1 ile 10 arasında bir değerdir. GooGle site sıralamasında baz aldığı algoritmanın sonucunda sitenize bir değer verir. Bu değer; özgün içerik eklemenize, sitenize giden bağlantılara (backlink) bağlı olarak değişir.

Tecrübeli olmayan kişiler için şunu da söyleyeyim; eğer gün içerisinde fazla(tam olarak bir sayı veremiyorum ama siz 5-6 taneden fazla eklemeyin bence) backlink eklerseniz siteniz sandbox‘a alınabilir veya banlanabilir diyelim.

Liste aşağıdadır; Kolay gelsin hepinize..

http://www.currybet.net/
http://www.brazencareerist.com/
http://www.sirpi.org/
http://sayanythingblog.com/
http://links.org.au/
http://www.midasoracle.org/
http://blog.greens.org.nz/
http://www.tvhe.co.nz/
http://www.illinipundit.com/
http://weblogtoolscollection.com/

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments