Haberler

Cozumpark yeni ekip arkadaşlarımız!

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak her geçen gün büyüyor ve bu yapıyı desteklemek için kendimize yatırım yapıyoruz. Öncesinde yine sizlerle paylaşmış olduğumuz alt yapı çalışmalarından sonra ( Data Center taşınması – Sadecehosting ) her yıl düzenli olarak Ocak ve Haziran aylarında yaptığımız Ekip Üyesi Nominasyonlarınıda geçen Haziran ayı itibari ile tamamlaşmış bulunuyoruz.

Bu kapsamda aramıza yeni katılan birbirinden değerli arkadaşlarımızı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Kendilerinin ekibe katılması ile üzerimize düşen yükün bir nebzede olsa hafifleyeceğini ve bu taze kan ile sizlere daha hızlı, kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sunacağımzı düşünüyoruz. Benzer şekilde bu nominasyon ile aramızdan ayrılan arkadaşlarımızada bu güne kadar göstermiş olduğu katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Kendileri hala bizlerle birlikte olup göreve hazır olduklarında yerleri hazırdır.

Ekibimize yeni katılan arkadaşlarımız ;

Bekir AKGÜL

Ertan ERBEK

Hüseyin KARTAL

İsmail KIZILIRMAK

Özgür MAZLUM

Recep YÜKSEL

Haziran döneminde toplam 46 başvuru arasında seçilen arkadaşlarımıza ÇözümPark Yönetimi adına başarılar diliyorum, yine başvuran ancak Haziran dönemi için forum üzerindeki aktiviteleri Ekip üyeliği için yeterli görülmeyen çok değerli bilişim gönüllülerine teşekkür ediyor ve onlarında Ocak ayı için aktivilterinin artması ile ekip içerisinde görmek istediğimizi buradan belirtiyorum.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x