Haberler

Cozumpark Tasarımcısını Arıyor

Kaptan’ın Seyir Defterinden…
Değerli Bilişim Gönüllüsü, sizlere yazmayalı epey uzun bir zaman oldu, uzun zaman oldu diyoruz çünkü bizler yazılarla da olsa sizlere yeni bir projemizi bildiremediğimiz ya da kendimizi yani Türk Bilişim Dünyası’nı geliştiremediğimiz zaman ruhen de olsa rahat olamıyoruz. Alıştık ya bir kere bu denizde yelken açmaya, artık rüzgar kesilse de önemi yok, asılırız küreklere hep birlikte…
Nereden nereye geldik, 2008 Şubat ayında dünyaya gözlerini açan ÇözümPark, 2 ay sonra yani 2010 Şubat ayında 2. Yaşını tam 30.000 bilişim gönüllüsü ile birlikte kutluyor olacak. Kazanılan binlerce değerli üye, sayısız postlar, sayısı 1000’e yaklaşan makaleler, 100’ün üzerinde webcast ve video, henüz yeni yayın hayatına giren ve başarıyla ilerleyen podcastler, her zaman olduğu gibi en büyük varlığımız bu ülkenin topraklarında büyüyen gençlerimiz için sunduğumuz ücretsiz seminerler.. bunları sıraladıkça sizlerin bugüne kadar ne kadar büyük destek verdiğini ve sizlerin bu özverili desteği sayesinde ÇözümPark ekibinin ne kadar güzel işlere imza attığını görmek bizleri dünyanın en mutlu insanları yapıyor.
Bebeğimiz ÇözümPark 2.yaşına girerken artık yeni bir üst baş alalım diyoruz, 2 yaşına kadar kullandığı cici patikleri ve hırkası epey bir yıprandı, üzerinde biriken 2 yılın verdiği bilgi birikiminden  belki de artık eskidi ve geleceğe güvenle bakabilmesi, çevresine daha şık ve alımlı görünebilmesi için yeni bir yüz, yeni bir çehre ihtiyacı içerisine girdi.. Öyle ya.. bebekler 2. Yaşından sonra yürümeye ve sonra koşmaya başlarlar.. bizim bebeğimiz ÇözümPark ta ikinci yaşına daha heyecanlı ve dinamik olarak başlamak istiyor ve tepeden tırnağa komple yenileniyor…
Ama bu bebeğin bir moda tasarımcısına ihtiyacı var; sponsor olarak, barter karşılığı veya ücretli olarak bizimle takım arkadaşı olmak isteyen, işini ciddiye alan ve profesyonel tasarımlara imza atan siz değerli dostlarımızı bu tasarım değişikliği projesinde yer almaya davet ediyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
ÇözümPark

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x