Haberler

Wordpress 3.0 Cıktı

Merhaba;

18 Haziran itibariyle Wordpress 3.0 sürümü cıkmış bulunuyor.Güncellemeyi; Wordpress yönetim panelinizde “WordPress 3.0 sürümü çıkmış! Lütfen güncelleyin” bölümüne tıklayarak yapabilirsiniz.Ancak daha Türkçe dosyası bulunmuyor.Tabi bu durum güncelleme yapılmasına engel olmuyor.Eğer güncelleme yaparsanız Wordpress’iniz bir bölümü ingilizce olabilir.

İncelediğim kadarıyla  Wordpress 3.0 ile birçok yeni özellik geliyor.

Dış arayüzü incelediğimizde; Admin panelinin temasının değiştiği, yeni site temalarının olduğu (Twenty Ten) dikkat çekiyor.

Wordpress’e resim eklerken birçok işlemden geçiriyorduk boyutlama, kesme biçme gibi.artık Wordpress 3.0 ile bunları hiçbir tools’a ihtiyaç duymadan yapabileceğiz.

Önceki sürümlerine  göre cok daha stabil olan wordpress 3.0 yeni sürümüyle 1217 hatayı gidermiş bulunmaktadır.

Bana kalırsa şuanda güncelleme yapmayın..Biraz kullanılsın başka bug’ları varsa onlar düzeltilsin..İlerleyen zamanlarda kullanmaya başlayın;)

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x