Haberler

Windows 8 için Norton Antivirus kullanın

Merhaba,

Windows 8 çıktı ancak hala kullanıcılar Antivirüs problemi yaşıyor. Bunun da sebebi Windows 8 için çıkarılmış Antivirüs’ün bulunmamasıdır. Yani Windows 8 için Antivirus var evet ama Windows 7 kadar yaygın değil. Ben uzun araştırmalar ve uzun testler sonucunda Windows 8 ‘de bir Antivirus’e karar kıldım.

Ben kendi kullandığım Windows 8 ‘lerde Norton Antivirus‘u kullanıyorum.

img3File

Yukarıda temsili bir resim koyuyorum. Ancak ürünün Türkçe desteği mevcut. Günlük kullanımda eğer performansınıza olumsuz etki eden bir uygulama var ise bunu norton hemen size belirtiyor. Yüksek CPU kullanımı gibi. Tabi bunu yaparken servis’inde ismini belirtiyor. Ürün’ün görsel arayüzü çok güzel Türkçe desteği olduğu için kullanımda zorluk çekmezsiniz. Ve benim için çok önemli olan, sistemi arka planda yormasıdır. Norton bu konuda gerçekten çok başarılı sistemi kesinlikle yormuyor.

Ürünü aşağıdaki link’den donwload edebilirsiniz.

http://tr.norton.com/windows8/promo

Umarım faydalı olmuştur.

İyi çalışmalar.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Teknotez
Teknotez

Bundan sonra bir de bu antivirüs programını deneyeceğim. Değerli bilgiler için teşekkür ederim.

Başa dön tuşu
1
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x