Haberler

Thermaltake Spacecraft VF-I Mid Tower Kasa

Soğutma ürünleri ve kasalarıyla yakından tanıdığımız Thermaltake, şu sıralar kasa tasarımını hızlandırmış görünüyor. İşte TT’nin en yeni ürünü.


13/08/2011 13:53

linkz_ad_width= “470”;
linkz_ad_height= “25”;
linkz_ad_type= [“sentenz”];


Bilgisayar donanımı ve hız aşırmayla ilgilenen kullanıcıların yakından tanıdığı Thermaltake, yeni kasası Spacecraft VF-I ile karşımıza çıkıyor. Tamamı siyah renkte olan kasanın (yakında Level 10 GT gibi beyazı da çıkar, merak etmeyin) ağırlıklı malzemesi ile çelik.Mid tower standardında bir ürün olan Spacecraft VF-I, sol tarafında ufak bir pencereye yer veriyor. 4 tane 5.25 inçlik sürücü slotunun yanısıra, 5 tane de 3.5 inçlik depolama birimi için yer ayrılmış.Üzerinde bir tane 120 mm’lik fan yer alan Spacecraft’ın toplamda 7 tane fan slotu yer alıyor olması, beraberinde sağlam bir maliyet getireceğinin habercisi oluyor. Kasanın fiyatı ise 53 avro civarında.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x