Haberler

Langirtciyiz.biz – Masa Futbolu

Misyonumuz, Masa futbolu‘nun (Langırt’ın) Türkiye genelinde sevilmesini, yaygınlaşmasını sağlamak ve Türkiye’deki yasaklı konumundan bu sporu kurtarıp resmi bir federasyon çatısı altında uluslararası başarılara imza atacak sporcular yetiştirilmesinde destek olmaktır.

 ITSF (International Table Soccer Federation) tam üyeliğimizin hemen ardından oluşturulan Milli Takımımızın aldığı başarılı sonuçların verdiği güç ile Türkiye’de yazılı ve görsel medya ile iletişime geçerek birçok gazete haberi ve Televizyon programına katıldık. ITSF standartlarına uygun olarak üretilen ilk yerli masaları masa futbolu severler ile buluşturduk. Geniş kitlere ulaşıp Türkiye’nin en büyük Masa Futbolu Forumu haline geldik.  www.langirtciyiz.biz –  www.masafutbolu.org . Yurt içi ve yurt dışından birçok langırt tutkununa ulaştık ve paylaşımlarda bulunduk. Çalışmalarımız aynı hız ile devam etmektedir. 5 – 8 Ocak 2012 tarihleri arasında Fransa’nın Nantes şehrinde yapılacak olan Dünya Masa Futbolu Turnuvasında Milli takımımızdan yine başarılı dereceler bekliyoruz.( http://www.table-soccer.org/tournaments/tournaments.php?tour=2011&id=377)

Bu sporun dünyada hangi seviyede olduğunu görmek, öğrenmek ve ilgilenmek istiyorsanız yukarıda isimleri yazılı forum sitemize  sizleri davet ediyoruz. Haftanın belirli günlerinde yapılan antrenmanları da takip edebilirsiniz. Burada her türlü teknik ve görsel bilgiye ulaşabileceğiniz gibi turnuvalarımızı da takip edip katılım sağlayabilir diğer Masa Futbolu tutkunları ile tanışabilirsiniz.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x