Haberler

Kevin Mitnick – The Colbert Report konuğu

Merhaba,

Kevin Mitnick‘i bilgisayar ile uğraşıp bilmeyen kişi yoktur sanırım. İlk bilgisayar korsanlarından olup 1995 senesinde FBI tarafından yakalanan bir hacker’dır.Tabi bunun sebebide Fujitsu, Motorola, Nokia ve Sun Microsystems firmalarının bilgisayar ağlarına sızmasıdır. Tabi eskisi gibi artık aktif değil, şuanda bir güvenlik firması var ve  güvenlik danışmanlığı yapmakta.

Bugün Twitter’dan, atılan tweet’leri okur iken çok güzel bir söyleşi ile karşılaştım ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.The Colbert Report‘un konuğu Kevin Mitnick’di. Geçmişte yapığı işler ile ilgili kısa kısa bilgiler veren Kevin mitnick’in 5 dakika 54 saniyelik bu video’sunu izlemenizi tavsiye ediyorum.

 

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x