Google Chrome ile TV keyfi!

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 20 Temmuz 2011 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Yüzlerce TV kanalını, sadece Chrome yardımıyla izlemek ister miydiniz? İşte bunu yapmanın en kolay yolu…

 

Google’ın tarayıcısı Chrome, özellikle eklenti desteği kazandıktan sonra neredeyse her şeyi yapabilen bir tarayıcı haline gelmiş durumda. Bunun son örneği ise, yüzlerce TV kanalını başarıyla tarayıcınıza taşıyan eklenti TV Chrome

TV Chrome, tüm dünya ülkelerinden yüzlerce TV kanalını destekliyor ve Chrome üzerinden monitörünüze taşıyor. Buradan indirebileceğiniz eklenti, diğer Chrome eklentileri gibi kolayca sisteme kuruluyor ve kurulumun ardından adres çubuğunun yanına, ufak bir simge olarak yerleşiyor.

Bu simgeye tıkladığınızda açılan pencerede onlarca ülkeyi sıralanmış olarak bulacaksınız. Bir ülkenin üzerine tıkladığınızda ise, o ülkeye ait, desteklenen TV kanalları listeleniyor ve size, dilediğiniz kanalın üzerine tıklamak kalıyor.

Bu noktada ufak bir detaya dikkat çekmek gerekecek: Eklentiyi kullanabilmek için, sisteminizde Windows Media Player tarayıcı eklentisinin de kurulu olması şart. Bu eklenti aslında Firefox için geliştirilse de, buradaki talimatları uygulayarak onu Chrome’a uyarlama şansınız var.

Kaynak:http://www.chip.com.tr/konu/google-chrome-ile-tv-keyfi_28138.html

 

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments