Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor!

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 5 Şubat 2012 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor! Yarışmaya katılarak Canon 600D , Manfrotto tripod ve Kata sırt çantası kazanma şansı yakalayın! http://blog.fotografium.com/fotografium-canon-600d-hediye-ediyor/ sayfasını ziyaret ederek yarışma hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Peki kimdir bu fotografium ? Fotoğrafçılık ile ilgilenen herkesin uğraması gereken bir yer diye düşünüyorum..Sanal dünyanın hayyam pasajı gibi:)Fotoğraf makinanız veya fotoğrafçılık ile ilgili hertürlü ürünü bulabilirsiniz fiyatlarıda çok uygun.Fiyatlarının uygunluğunu websitesinde yer alan Canon 550D 18-55 kit’den anlayabilirsiniz.Bugün piyasada 1790 TL gibi bir rakama üstelik taksitli bu fiyata almanız gerçekten zor..Yeni kampanyalarıda izliyor olacağım..

İyi çalışmalar..

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments