Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor!

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 5 Şubat 2012 tarihinde Haberler kategorisine yazıldı.

Fotografium Canon 600D profesyonel fotoğraf makinesi hediye ediyor! Yarışmaya katılarak Canon 600D , Manfrotto tripod ve Kata sırt çantası kazanma şansı yakalayın! http://blog.fotografium.com/fotografium-canon-600d-hediye-ediyor/ sayfasını ziyaret ederek yarışma hakkında diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

Peki kimdir bu fotografium ? Fotoğrafçılık ile ilgilenen herkesin uğraması gereken bir yer diye düşünüyorum..Sanal dünyanın hayyam pasajı gibi:)Fotoğraf makinanız veya fotoğrafçılık ile ilgili hertürlü ürünü bulabilirsiniz fiyatlarıda çok uygun.Fiyatlarının uygunluğunu websitesinde yer alan Canon 550D 18-55 kit’den anlayabilirsiniz.Bugün piyasada 1790 TL gibi bir rakama üstelik taksitli bu fiyata almanız gerçekten zor..Yeni kampanyalarıda izliyor olacağım..

İyi çalışmalar..

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir