Haberler

Firefox 10 Beta !

Mozilla’nın alternatif tarayıcısı Firefox, şimdi de 10. sürümün Beta versiyonunu duyurdu. Bir dizi güncelleme ve yenilik içeren yeni sürümle ilgili detaylar haberimizde.

Güncelleme hızı ile takipçilerini bile şaşırtan ve bu anlamda Google Chrome‘u bile geçen Firefox, şimdi de yeni Beta sürümünü kullanıma sundu. 9. versiyonunu 20 Aralık‘ta piyasaya süren şirket, sadece 5 gün sonra 10. sürümü duyurdu.

Bir dizi güncelleme içeren yeni sürüm eklenti sistemi ile ilgili bazı düzenlemeler, CSS3 3D ile ilgili güncellemeler ve diğer bazı yeniliklere sahip.

Bir dönem Internet Explorer’dan sonra en çok kullanılan tarayıcı olan Firefox, Google’ın Chrome ile bu alana girmesinden sonra eski popülerliğini kaybetti. Ayrıca son dönemde sürkeli yeni sürüm çıkaran tarayıcı, kullanıcılarını da rakiplerine kaptırmaya başladı.

Kaynak:ShiftDelete

İndirme Linki:     http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all-beta.html

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x