Haberler

Facebook webmail yeniliği; TİTAN!

Merhaba;

Daha onceki yazılarımda da belirttiğim gibi Facebook kullanıcıların bilgilerini daha iyi süzmeye yönelik yeni adımlar atıyordu. Bu sefer ki yenilik ise diğerlerinden biraz farklı.

Facebook; Titan Project adı altında  kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için ve daha iyi kullanıcı çekebilmek için webmail hizmetini devreye sokmaya hazırlanıyor. Böylelikle kullanıcılar mail hizmetinden faydalanarak Facebook ‘a daha fazla bağlanıcak ve diğer mail hesaplarını gerekirse iptal edebilcek konuma gelicek.

Facebook ‘dan yapılan açıklamaya göre mevcut chat sisteminin çok yavaş işlediği ve yeni çıkacak olan webmail hizmeti ile bunu aşacaklarını belirtiyor. Yeni çıkacak olan Facebook Webmail hizmetinin en büyük özelliğinden biriside; mail adreslerinin kullanıcıların isimlerinden oluşmasıdır.

Bana kalırsa sırf Facebook uzantılı mail alabilmek için kişiler Facebook ‘a üye olur. Düşünsenize “ isminiz [at] facebook.com ” nekadar karizma olur dimi:)

Bir düşünün bukadar büyük sosyal bir platform, bukadar yenilik yapan bir platform, milyonlarca üyesi var. Sizce bunun arkasında başka birileri olabilirmi?:)Ya da şöyle sorayım; bukadar büyük bir platform sizin olsaydı siz ne yapardınız?Başka amaçlar güdmezmiydiniz?

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x