Haberler

Cozumpark’da 1500 makale!

Değerli ÇözümPark sakinleri,

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak 28 Şubar 2008 yılında başladığımız yayın hayatına 4 yılda çok fazla başarı sığdırdık. Bu başarıda başta değerli ekip arkadaşlarımız, yazarlarımız, siz değerli üyelerimiz ve sponsorlarımızın katkısı yadsınamaz.

Her zaman olduğu gibi yine bir mutlu haberi daha sizlere vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi ÇözümPark Bilişim Portalı olarak  kurumsal bir oluşuma sahibiz ve bu kurumsallığın getirdiği en önemli özelliğimiz, “her ne yapıyorsak bunu düzenli yapıyor olmamızdır“. Bu nedenle siz değerli üyelerimize tam 4 yıldır bayram, yıl başı, tatil, hastalık, vefat, düğün, nişan demeden kesintisiz makale yayınladık ve bunun mükafatını bu gün portalımız üzerinde tam 1555 makale yayınlamanın haklı gururunu yaşayarak alıyoruz.

4 yılda yaptıklarımızı hep beraber gördük. Şimdi sırada daha iyilerini yine sizlerle beraber yapmak var.

Destekleriniz için ÇözümPark Bilişim Portalı yönetimi olarak teşekkür ederiz.

 

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x