Haberler

Bodrumdaki Fırsatlar…

Bodrum Fırsatı’nın en temel amacı yeme, içme, eğlence, ve buna benzer Bodrum’daki tüm etkinliklerden herkesi haberdar edip ve bu fırsatları üyeleri ile en uygun ve en ekonomik fiyatlarla buluşturup, sizin için en avantajlı hale dönüştürmektir.

Bodrum Fırsatı yerleşik firma / markalar ile çalışır , Birlikte çalıştığımız mekanların belirli bir geçmişe ve kaliteye sahip olmalarını tercih ediyoruz.İsmini kendi alanında duyurmuş işletmeler ilk tercihimizdir.

Bodrum Fırsatı olarak zaman zaman sıra dışı fırsatlara imza atıp Bodrum’un marka değerine değer katıp bodrumla ilgili bilinmeyenleri de gün yüzüne çıkarmayı kendimize hedef koyduk .

Bodrum Fırsatının özelliği yılın 12 ay açık olması olup kışın da Bodrumdaki işletmelerin sürpriz fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Haberdar olmak için lütfen e-mail inizi bize bırakın sizi fırsatlardan haberdar edelim …

 

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x