Haberler

Bloggerlar 23 Kasım’daki Bumerang ödüllerine kilitlendi

Nitelikli blog ve seçkin web sitelerinden oluşan yayıncılık ağı Bumerang en iyileri ödüllendirmeye hazırlanıyor. Bumerang Ödülleri, 23 Kasım Çarşamba gecesi Hilton Convention Center’da muhteşem bir ödül töreni ile noktalanacak.
2007 yılından bu yana bağımsız web sitesi ve bloggerlara verdiği destekle 12 bini aşkın siteye ulaşan Hurriyet’in blog ağı Bumerang, “En” lerini ödüllendirmeye hazırlanıyor.


Aralarında son albüm lansmanını sosyal medyada yapan Bedük, Nevzat Aydın, Fatoş Karahasan, Sina Afra, Yüce Zerey, Güneş Tulga, Erdal Kaplanseren, Sedat Kapanoğlu gibi internet, pazarlama ve iletişim dünyasından  seçkin bir jüri tarafından seçilen finalistler ödüllerine kavuşacak.
 
Türkiye’de blog kültürünün gelişmesinde ana aktörlerden biri olan Bumerang üyesi web siteleri ve bloglar  Bumerang ödüllerine aşağıdaki 5 kategoriden sitesine en uygun olanı seçerek 4 Kasım Cuma tarihine kadar http://bumerang.hurriyet.com.tr/ adresinden başvurabilecekler.


Kategori Birincilerine Verilecek Ödüller:


*Sony Tablet S
*Geniş kapsamlı basın duyuruları
*1 Milyon Adet Ücretsiz Reklam Gösterimi
*Ve Sürpriz Ödüller


Ödül Kategorileri


En Tarz Blog
Kullanılan görsellerin içerikle uyumlu bir biçimde bütünleştiği, renk kullanımlarıyla dikkat çeken, ziyaretçilerine kolay ve rahat bir okuma sunan özgün, yaratıcı tasarıma sahip siteleri kapsar.


En Çalışkan Blog
Hedef kitlesine uygun içerik zenginliği ile dikkat çeken, blog içeriklerini düzenli aralıklarla güncelleyen, yazılarını video ve görsellerle zenginleştiren, özgün ve farklı anlatıma sahip bilgileri içeren siteleri kapsar.


En Sosyal Blog
Okuyucularına kendi alanında özgün içerikler sunan, sosyal medyayı aktif kullanan, tüm platformlarda okuyucularıyla etkileşim halinde olan, okuyucu yorumlarına önem veren, sitesini widgetlarla zenginleştiren siteler bu kategoride değerlendirilecektir.


En Bilge Forum
Belirli bir konu üzerine yoğunlaşmış, belirlenen konu üzerinde güncel paylaşımları bulunan oturmuş bir kitlenin yer aldığı, konu ile ilgili farklı bilgi ve paylaşımları içeren, tasarım olarak kullanışlı forumları içerir.


En İyi Yerel Site
Güncel il ve ilçe haberlerinin bulunduğu, ekonomi, etkinlik, kültür& sanat ve siyasi içeriklerini kapsayan siteler bu kategoriden başvurabilirler.


Ödül detayları için : http://bumerang.hurriyet.com.tr/bumerang-blog-odulleri.htm

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x