Haberler

8 Milyon Dolara iPad 2 İster misiniz?

Zenginler için dünyanın en fantastik teknolojik cihazlarının kapısı açık. Sıradan iPad 2 ile yetinemeyenler için ise dudak uçurtacak fiyata sahip özel bir ürün tasarlandı. İşte o ürün…;8 milyon dolarınız olsa bu paraya iPad 2 almak ister misiniz? Çoğu insan bu soruya hiç düşünmeden ‘hayır’ cevabını verir. Ama bu paraya özel bir iPad 2 almak için sıraya girenler bile var.


Stuart Hughes adlı tasarımcı sadece zenginler için lüks ürünler hazırlamasıyla tanınıyor. SG markalı bu ürün saf altından yapılmış özel bir yüzeye sahip.


Zenginliğin SembolüApple logosu pahalı taşlarla süslenmiş olan bu özel iPad 2‘de normalde satılmayan uygulamalar da bulunuyor. Bu iPad 2’yi satın almak için ilk önce Stuart Hughes‘e sipariş veriyorsunuz sonra ise 8 milyon dolar ücrete rağmen tasarımcının işini bitirmesi için bir süre ürünün gelmesini bekliyorsunuz.


Üstelik HG çok fazla işi varsa sizi sıraya bile alıyor. İşte uçuk iPad 2’nin satın alma sayfası.


Kaynak;ShiftDelete

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x