VMware

Vmware Türkiye Desteği – Vmware Turkçe Teknik Destek

Merhaba,

Vmware tarafından yapılan çalışmalar sonucu artık Vmware’e Türkçe case açabileceksiniz.Bunun için öncelikle https://my.vmware.com/web/vmware/login adresine giriş yapıyoruz.

Kullanıcı adı ve şifremizi giriyoruz ardından Login butonuna basarak hesabımıza giriş yapıyoruz.

Karşımıza bu şekilde bir ekran gelirse direk Get Support butonuna tıklayıp case açma işlemine devam edebilirsiniz.Eğer gelmez ise aşağıdaki gibi bir ekran gelicektir.

Buradan resimde belirtmiş olduğum gibi get support butonuna basıyoruz.

Karşımıza açılan ekrandan açıcağımız problemin/sorunun hangi konu ile ilgili olduğunu belirtiyoruz.Eğer Teknik bir sorun yaşıyorsanız yapınızda bulunan bir vmware ürününde problem yaşıyorsanız Technical, satın almış olduğunuz veya satın alma sürecinde olduğunuz lisanslar lie ilgili sorularınız için Product Licensing or Account, genel sorunlar için General Inquiry bölümünden case açıyorsunuz.

Case’leri Türkçe olarak açmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.Merak ettiğiniz her konu ile ilgili case açabiliyorsunuz.

Case’leri Türkçe açmanın tadını çıkarın:)

İyi çalışmalar.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x