VMware

Top vBlog 2018 – Oylarınızı Bekliyorum!

Merhaba,

vsphere-land.com ‘un her sene düzenli olarak yapmış olduğu en iyi blog oylamaları bu sene de kaldığı yerden devam ediyor. Geçen sene yapılan Top vBlog 2017 ‘de en iyi 33. blog seçilmiştim. Aynı zamanda non-english kategorisindeki en iyi 3. blog seçilmiştim.

Bu sene Top vBlog 2018‘in tarihlerinde biraz sapma oldu, normalde daha erken yapılması gerekiyordu. Sanırım Eric Siebert’in işlerinin yoğunluğundan dolayı bu tarihe kaldı diye düşünüyorum. Top vBlog 2018’de benim blog’um bu sene hem global (tüm blogların olduğu liste) hem de non-english kategorisinde oylamaya açık durumda olacaktır.

Oylama işlemi oldukça basit. Aşağıdaki link’e giriş yaptıktan sonra ilk olarak 12 tane blog seçiyoruz. Daha sonrasında seçmiş olduğumuz blogları bir sıralama ile puanlıyoruz. Burada 1. olarak seçmiş olduğunuz blog 12 puan alacaktır. 2. olarak işaretlemiş olduğunuz blog 11 puan alacaktır. Bu şekilde sıralama yapmanız gerekmektedir. Eğer bir blog’u 12. olarak işaretlerseniz bu 1 puan alacaktır. Özet ile en yüksek puanı vermek istediğiniz blog’u 1 olarak işaretlemeniz gerekmektedir.

Global yani tüm blogların olduğu listede benim blog’um 33. sırada yer alıyor. Geçen sene 33. olduğum için sayfanın en tepesinde 33. sırada yer alıyorum. Yukarıdaki gibi puanlamayı yaptıktan sonra ayrıca non-english kategorisinde de oylama yapmanız gerekiyor. tayfundeger.com aynı zamanda non-english kategorisinde de yer alıyor. Oylamanın en son bölümünde sizden isim, soyisim ve email adresiniz isteniyor. Bu bölümleri doldurup oylamayı tamamlamayı unutmayın.

Bu sene gördüğüm kadarı ile Türkiyeden 2 blog katılıyor. Cahit Yolaçan‘ın sitesi olan vmwaretv.com ve benim sitem tayfundeger.com olarak desteklerinizi bekilyoruz.

https://topvblog.questionpro.com/

Teşekkürler.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Cemal Şumlu
Cemal Şumlu

Makaleleriniz gayet basarili ve cok faydalı Tayfun hocam. Anketi doldurdum başarılarınızın devamını dilerim.

Tayfun DEGER
Reply to  Cemal Şumlu

Çok teşekkür ederim 🙂

Başa dön tuşu
2
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x