Corsair Vengeance 8 Gb Ram – Lab hazırlığı

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 2 Nisan 2013 tarihinde Haberler, VMware kategorisine yazıldı.

Merhaba,

Uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi düşündüğüm vSphere Lab projemi nihayetinde gerçekleştirdim ve son parça olan ürünlerde bugün teslim almış bulunmaktayım:)

Lab ortamı için hazırladığım ürünler ile yakın bir zamanda zaten bilgi vereceğim oyüzden şuanda burada açıklamıyorum:)

corsair-vengeance

Lab ortamında kullanacağım makina’da neden Corsair Vengeance kullandığımı açıklayayım.Öncelik ile bu ürünlerin çok iyi olduğunu düşünüyorum çünkü kendi kullanmış olduğum masaüstü makinamda da bunları kullanıyorum ve gayet memnunum.Tabi üründe soğutucu olmasıda benim için ayrı bir güzel yan.Nihayetinde bazen overclock yapıyorsunuz ve bilgisayar bileşenleri ısınıyor.CPU yönünden sıkıntı olmuyor ancak ısınan ram’ler ciddi anlamda problemler çıkartabiliyor.Ben Corsair Vengeance ‘de hiç böyle bir problem yaşamadım.

vSphere Lab ortamı ile ilgili en kısa süre içerisinde sizlere bilgi vereceğim:)

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments