VMware vCenter Server 5.1 U1b çıktı

Abone Ol İçerikleri Kaçırma
tarafından 6 Ağustos 2013 tarihinde VMware, VMware vCenter kategorisine yazıldı.

Merhaba,

Geçtiğimiz günler’de VMware vCenter Server 5.1 U1b sürümü release oldu. Update 1 ile birlikte herhangi bir yenilik gelmedi ancak birçok bug fix edildi.

vcenteru1

Fix edilen bug’ların listesini aşağıdan görebilirsiniz.

vCenter 5.1 U1b Resolved Issues

Eğer yeni bir vCenter kuruyorsanız mutlaka vCenter 5.1 U1b kurmalısınız. Fix edilen ve çoğunluk ile karşılaşılan 2 tane sorunu aşağıda belirtiyorum.

  • Datastore içerisinden bir guest file silmeye çalıştığınızda Cannot delete file. [VMFS] <virtual_Machine_Name> hatası alabilrisiniz. Bu sorun vCenter 5.1 U1 ‘de çözülmüştür.
  • vSphere WebClient üzerinde performance chart’ları görmek istediğinizde Performance data is not currently available for this entry hatasını alabilirsiiz. Bu sorun vCenter 5.1 U1 ‘de çözülmüştür.

vCenter 5.1 U1b link:

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments