VMware

VMware Hands On Lab denediniz mi?

Merhaba,

Vmware’in ürünleri ile ilgili eğer bir demo ortamı arıyorsanız aşağıdaki link tam size göre:) VMware Hands On Lab, VMware ürünleri ile ilgili bir çok lab’ın bulunduğu ücretsiz bir platform. Ayrıca Hands On Lab içerisinde sadece VMware’in ürünlerinin lab’ları bulunmamaktadır. Aynı zamanda Partner lab’larıda bulunmakta. Örneğin; Hands On Lab’a üye olarak Netapp Virtual Storage Console Lab’ını alabilirsiniz.

Lab’ların süreleri bulunmaktadır. Bu süre içerisinde tamamlamanız gerekmektedir.Eğer herhangi bir sebepden dolayı lab’ı kesmek isterseniz Pause butonu ile lab’ı durdurabilir ve istediğiniz zaman tekrar lab’a kaldığınız yerden başlayabilirsiniz. Lab içerisinde zaten gerekli bilgiler, yapmanız gereken adımlar size sunulmaktadır.

test

Yukarıda’da ki görüntü Lab’lardan örnek bir görüntüdür.

Hands On Lab yukarıda da belirttiğim gibi tamamen ücretsizdir ve aşağıdaki link’den ulaşabilirsiniz.

http://labs.hol.vmware.com/

Umarım faydalı olmuştur.

İyi çalışmalar.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Yasin D.

Paylaşım için teşekkürler..

Başa dön tuşu
1
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x