VMware

Top vBlog 2017 Sonuçları

Merhaba,

vSphere-land.com ‘un düzenlemiş olduğu Top vBlog 2017 sonuçları açıklandı. Son 3 senedir vsphere-land.com ‘un düzenlemiş olduğu en iyi blog’lar oylamasına giriyorum.

İlk olarak 2015 senesinde bu oylamaya katılmıştım. 2015 senesindeki oylamada 321 blog arasında 67. seçilmştim. 2016 yılında yapılan oylamada ise 58. seçilmiştim. Bu sene vsphere-land.com farklı bir uygulamaya giderek oylamadaki kriterleride değiştirdi. Bu sene yapılan oylamada PageSpeed, Blog posts sayılarıda sıralamada ve puanlamada etkili oldu.

Bu sene ekstra olarak Non-English blog kategorisinde de oylamaya girdim.

Top vBlog 2017 sonuçlarında ise 33. olarak sıralamaya girdim. Ayrıca Non-English blog sıralamasında 3. sırada yer aldım.

Aşağıdaki adresten’de tam listeyi inceleyebilirsiniz.

Top vBlog 2017 Full Results

Puanlamada daha iyi bir yerde olabilirdim. PageSpeed eğer yüksek çıksaydı muhtemelen ilk 30 arasında oldurdum diye düşünüyorum. %72 pagespeed performansı çok iyi değil. Sene içerisinde 124 makale yazmamda tabi buna bir etken. Seneye bunlara daha fazla dikkat edeceğim:)

Favorite Non-English Blog sıralamasında ise 3. olarak yer aldım.

Bu aşamada bana destek olan herkese çok teşekkürler. Umarım seneye daha güzel sonuçları sizler ile paylaşırım.

İyi çalışmalar.

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Recep YÜKSEL

Tebrik ederim hocam, daha yüksek noktalarda da göreceğiz bu bloğu inşallah.

Başa dön tuşu
1
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x