VMware

Top vBlog 2016 – Oylarınızı Bekliyorum

Merhaba,

Geçtiğimiz yıl benimde katıldığım ve 67. en iyi virtualization blog’u seçildiğim uygulama bu senede yapılmaktadır. Eric Siebert ile vSphere-Land.com ‘un yapmış olduğu bu organizasyonda dünyanın en iyi sanallaştırma, storage, script ve bağımsız blog’ları seçilmektedir.

21e

tayfundeger.com geçen seneki oylamada 67. en iyi virtualization blog’u seçilmiştir. Bu seneki oylamada Türkiyeden 2 blog yarışmaktadır. Cahit Yolacan ve Tayfun Değer. Oylama link’ini aşağıdaki belirteceğim. Bu link’e giriş yaptıkdan sonra karşınıza bir liste çıkacak ve buradan 12 adet blog seçmeniz istenecektir. Bu blog’ları seçip ikinci sayfaya geçtikden sonra, bir önceki sayfada seçmiş olduğunuz blog’ları 1′ den 12’ye sıralamanız istelenecektir. En yüksek puanı vermek istediğiniz blog’u en yükseğe, en düşük puanı vermek istediğinizi ise en sona sıralandırmanız puanlama yapmanızı tamamlayacaktır. Bir sonraki sayfada ise en iyi bağımsız, script vs blog’larını seçip oylamayı tamamlayabilirsiniz.

vote-button1

0 0 votes
Makaleyi Oylamayı Unutmayın !

Tayfun DEĞER

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Seyhan Erol
Seyhan Erol

Sonuçları paylaşırsınız 🙂

Tayfun DEGER
Reply to  Seyhan Erol

Açıklandığında paylaşacağım, teşekkürler:)

Başa dön tuşu
2
0
Görüşlerini belirtmek ister misin?x