Samsung Galaxy S3 4.3 güncelleme Geliştirici seçenekleri

tarafından 13 Ocak 2014 tarihinde Digerleri, Haberler kategorisine yazıldı.

Merhaba,

Samsung Galaxy S3 kullanıcısı olarak bende 4.3 versiyonuna geçiş yaptım ancak birtakım sorunlar yaşadım. Öncelik ile geçişten sonra telefonda biraz kasılmalar oldu ama 15dakika sonra herşey normale döndü. Eğer sizde 4.3’e geçtiyseniz telefonunuz bir süre sonra kendine gelmeye başlayacaktır.

Ben daha önce pencere animasyon ayarlarını değiştirmiştim. 4.3 güncellemesinden sonra tekrar değiştirmek istedim ancak 4.3’de geliştirici seçeneklerini bulamadım.

 

Android 4.3 ‘de geliştirici seçeneklerini açmak için sırasıyla Ayarlar > Daha Fazla > Cihaz hakkında bölümüne giriyoruz. Burada yer alan Yapım numarası üzerine 7 kere tıklıyoruz. Artık Geliştirici seçeneklerimiz açılmıştır. Tekrar Ayarlar > Daha fazla ‘nın altına girdiğinizde Geliştirici seçenekleri’nin geldiğini göreceksiniz.
Umarım faydalı olmuştur.

İyi çalışmalar.

email

Bu yazı blog üzerinde Tayfun DEĞER tarafından paylaşılmıştır. 2009 yılında açılan blog kısa zaman içerisinde büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Tayfun DEĞER danışmanlık ve eğitimler vermektedir. vExpert 2013-2019, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud ve MCSE sertifikalarına sahiptir.Twitter 'dan @tayfundeger veya RSS ile sitedeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.