Vembu

Merhaba,

Vembu, son 15 + yıl boyunca Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler için (KOBİ) Yedekleme ve Felaket Kurtarma sağlayan kritik oyunculardan biridir. Vembu BDR Suite, VMware vSphere, Microsoft Hyper-V Sanal Makineleri, Fiziksel Sunucular, İş İstasyonları, MS Uygulamaları ve SaaS uygulamaları (Office 365 ve G Suite) için ücretsiz Backup & DR çözümleri sunar.

Aşağıdakiler Vembu BDR Suite’in altındaki ürün portföyüdür:

Virtual Environment

Vembu VMBackup, tüm VMware Yedekleme ve Hyper-V Yedekleme sanal ortamlarına modern veri koruması sunan, aracı olmayan bir yedekleme çözümüdür. Yedeklemelerin performansı Vembu CBT sürücüsüyle, yalnızca değişen blokları artımlı olarak izlediğinden, uygulama tutarlılığı için VSS teknolojisini etkinleştirdiğinden, yedeklemeyi üç katmanlı bir doğrulama ile otomatik olarak doğrular, depolama ve veri güvenliğini kendi başına etkin bir şekilde yönetir.

Windows IT environments

Vembu BDR Suite’in bir parçası olan Vembu ImageBackup, Windows BT ortamları için eksiksiz bir yedekleme ve felaket kurtarma çözümüdür. Windows Sunucuları yedekleme ve iş istasyonları ortamlarında tüm sistem düzeyinde yedekleme veya belirli dosya seviyesi yedeklemesi yapmak için bir seçenek sunar.Vembu ImageBackup, Hızlı VM Kurtarma gibi birden çok kurtarma seçeneği ile 15 dakikadan daha kısa bir RTO (Kurtarma Süresi Hedefi) ile birlikte gelir.

File Servers, Applications and Endpoints

Vembu NetworkBackup, Sürekli Veri Koruması (CDP) uygulayan Windows, Linux ve Mac sunucularındaki tüm kritik dosyaları, klasörleri ve uygulamaları korumak için Vembu BDR Suite ile birlikte gelir.

Vembu OnlineBackup, Yedeklenmiş dosyalar ve Dosya Sunucuları, MS Exchange, MS SQL, MS SharePoint ve MS Outlook gibi uygulamaların hızlı bir şekilde kurtarılması için güvenilir ve esnek bir çözüm sunar. Yedekleme verileri AES 256-bit şifreleme ile Vembu bulutunda saklanır.

Cloud Environment (SaaS Applications) – Microsoft Office 365 and G Suite

Vembu SaaSBackup, Office 365 ve Google Apps’ın tüm Postalarını, Sürücülerini, Takvim ve Kişilerini yedeklemek için tasarlanmıştır. Kullanıcı, oluşturulan hesapla Vembu Cloud’a yedekleme ve geri yükleme yapılandırmalarını yönetebilir.

Vembu Bulut Hizmetlerinin Vembu BDR360’ı, veri merkezlerinin yedekleme ve kurtarma durumunun yapılandırmaları üzerinde 7/24 izlenebildiği bir veri merkezi yönetim aracıdır. Böylece işletmeler, BT kurulumunu tüm oluşturulan raporlarla verimli bir şekilde yönetebilir.

Vembu BDR Suite’in ücretsiz deneme sürümünü indirmek için aşağıya tıklayın:

https://www.vembu.com/vembu-bdr-suite-download/

Vembu tarafından sunulan diğer ücretsiz ürünler şunlardır:

Free Windows Workstations Backup

Free File Backup of Workstations

Free Vembu Universal Explorer

Free Vembu Recovery CD

Product Presentations and Webinars:

Download the following Whitepapers for Free: